Kontakt

Styrelsen

Björn Gustafsson, ordförande, 073-3663291, bjorn.gustafsson@jbfgk.se
Carina Rydberg, carina.rydberg@jbfgk.se
Daniel Västlund,
daniel.vastlund@jbfgk.se
Eric Sandgren, eric.sandgren@jbfgk.se
Fredrik Widehäll, fredrik.widehall@jbfgk.se
Marcus Johansson, marcus.johansson@jbfgk.se
Pernilla Juel, pernilla.juel@jbfgk.se

Hela styrelsen kontaktas på styrelsen@jbfgk.se

Kundgolf/Prova-på-golf/Event

Rickard Rosenkvist 070-3137279, rickard.rosenkvist@jbfgk.se

Bangruppen

Ansvarar för underhåll och utveckling av Knektaparkens banor. Kontaktas på bangruppen@jbfgk.se

Marcus Johansson Sammankallande, 070-5105318, marcus.johansson@jbfgk.se
Andreas Andersson
Olof Hjalte

Hemsida

Björn Gustafsson bjorn.gustafsson@jbfgk.se

Det går även bra att kontakta många av oss på Facebook, besök gärna facebook.com/JBFGK.