JB-golfen Statistik

RUNDOR | POÄNG | SPELARE
Vänd mobilen för mer information.

Aktuell poängställning
Baserad på handicap. För att få ett totalresultat krävs minst fem rundor på varje bana. Om fler rundor görs räknas de fem bästa.
R = Antal rundor
HCP = Nuvarande HCP
Med = Medel på slutförda rundor utan HCP
T5 = Bästa fem rundor inklusive HCP
    Knektaparken A6 DGP Totalt
  Namn R HCP Med T5 R HCP Med T5 R T5+5
1Carl Falk845222571464,123615461
2Peter Åskregn7856,723061767,823513465
3Marcus Johansson (CE)7655,123481565,423815472
4Erik Ruiz Svensson695823451970,624211476
5Lucas Fagerberg81464,523282579,425016482
6Marcus Nelénius91161,323262477,325715489
7Andreas Andersson (Anden)51059,424462275,225511499
8Viktor Holmgren51465,226352477,225410517
9Stefan Holmer61667,52535278227111524
10Anton Almén5958,624651072,632810574
11Erik Larsson6667,331861182,536812686
Pontus Brandt61060,523942275,5-10-
Rickard Rosenkvist41059,5-51971,62559-
Thomas Björklund616682543876,3-9-
Dag Ottosson32276-51091,24218-
Kalle Tegenfeldt4350,3-3866,3-7-
Erik Tegenfeldt4552,8-31564,7-7-
Mikael Fröding31059,7-4972,5-7-
Tenzing Dorji31162,7-4978,5-7-
Mikael Johansson42578,8-3887-7-
Elia Tegenfeldt42883,3-38106-7-
Patrik Svedenklint3856,7-31767,7-6-
Christian Holmström41262-22580,5-6-
Elias Bergman31162-3878,3-6-
Albin Frölin3958-2770,5-5-
Johan Halin31364,3-2781-5-
Christopher Andersson11161-42476,8-5-
Fredrik Fernström21868,5-3884-5-
Erik Juberg11967-42882,8-5-
Eric Sjöberg4464,5-01--4-
Björn Gustafsson2857-22274,5-4-
Anders Hildingsson11364-3876,3-4-
Markus Johansson21769-12891-3-
Pernilla Juel12174-23188-3-
Felix Milton2957,5-01--2-
Mattias Bülow11465-1676-2-
Andreas Wall11870-1678-2-
Roy Eriksson11564-13186-2-
David Hallenborg01--2775,5-2-
Johan Granberg1351-01--1-
Jonny Johansson11260-01--1-
Anton Jonner1162-01--1-
Axel Gärskog11263-01--1-
Jenny Larsson11364-01--1-
Daniel Wästlund00--12171-1-
Mikael Lindström12174-01--1-
Szilveszter Marki00--1683-1-
Carl-Johan Tennethe00--1685-1-
Vänd mobilen för mer information.